4. WordPress konference

Ještě trochu začerstva (psáno ve vlaku cestou domů) píšu dojmy ze 4. WordPress konference konané opět v pražském Hubu.

LM1_5057-mini

Prostředí

O prostředí jsem již psal, konal se zde totiž první WordCamp a za tu dobu se nijak nezměnilo. Takže jen zopakuju. HUB je pěkné, útulné, nápadité místo, kterému ale citelně chybí stolky.

Radek Kučera zahajuje 4. WordPress konferenci

Radek Kučera zahajuje 4. WordPress konferenci

Přednášky

Přednášky na WordCampu bylo místo, kde by se našlo místo ke zlepšení. A jsem rád, že tomu tak na 4. WordPress konferenci bylo. Ačkoliv bylo přednášek méně, byly trochu více orientované na developery. Což je směr, který mi vyhovuje. Jsem osobně zvědavý, jakým směrem se vydají pořadatelé na 2. WordCampu v únoru 2015.

Nicméně je trošku škoda, že pořadatelé nemysleli na základní věci – pokud přednášející chce ukázat praktickou část, s jednou rukou na mikrofonu to půjde asi těžko. Navíc zvuková ozvěna byla taky dost nepříjemná. Neuškodilo by sehnat ani větší monitor.
Z obsahu přednášek mě zaujaly přednášky o bezpečnosti a potom o e-commerci, které byly pečlivě připravené. A lahůdka nakonec byla funkční verze VersionPressu.

4. WordPress konferenci hostil Impact HUB

4. WordPress konferenci hostil Impact HUB

 

Na závěr jsem nicméně strašně rád za to (a tímto velké díky pořadatelům), že se tyto akce konají. A to pravidelně. Oceňuji jejich zápal pro komunitu a s jakou pečlivostí volí přednášející a shánějí sponzory (vstupné za 139,- včetně občerstvení + tričko bylo opravdu zadarmo, díky) je příkladné.

Proto se už dopředu velmi těším na únorový WordCamp.

Odnesl jsem si kromě pár triků i pěkné tričko :-)

Odnesl jsem si kromě pár triků i pěkné tričko :-)


Bez komentářů

Napsat komentář